Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Apart
Kapasite : 6 Oda, 13 Apart Daire
Hizmet : 365 Gün

Yade Apart Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükköy Mahallesi İlkbahar Sk. No 4/1, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde bulunan Yade Apart Pansiyon, Apart statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 106 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Özel Plaj, Mavi Bayrak, Bahçeli, Teras, Markete Yakın, Klima, Hediyelik Eşya Dükkanı, Denize sıfır, Ortak Salon / Tv Alanı, 24 Saat Açık Resepsiyon gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Yade Apart Pansiyon

Apart statüsünde ki tesisin kapasitesi 19 oda ve 90 yatak olarak belirtilmiştir. Yade Apart Pansiyon, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunan bir işletmedir.Yade Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Yade Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 11:00, check-out saati 10:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 400 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Yade Apart Pansiyon ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha detaylı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yade Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine Yade Apart Pansiyon sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


YADE APART PANSİYON 2018 FİYATLARI

YADE APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 26

YADE APART PANSİYON HARİTADA YERİ


YADE APART PANSİYON YORUMLARI