Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite : 0
Hizmet : 0

Beyaz Saray Apart Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İlkkurşun Mah. Hamit Ağa Cad. 1. Sok. No: 3, Badavut. Ayvalık ilçesinde yer alan Beyaz Saray Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 106 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Beyaz Saray Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam oda ve yatakdır. Beyaz Saray Apart Otel, Ayvalık bölgesinde özel plaja sahip bir işletmedir.Beyaz Saray Apart Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Beyaz Saray Apart Otel tesisinde konaklarken evcil hayvanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Beyaz Saray Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Beyaz Saray Apart Otel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha kapsamlı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Beyaz Saray Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Beyaz Saray Apart Otel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

BEYAZ SARAY APART OTEL YORUMLARI