Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite : 50 Oda 128 Yatak
Hizmet : 15 Haziran - 30 Eylül

Hotel Sarayevo isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kahramanlar Mah. Ptt Arkası İlkbahar Sok. No: 3, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde bulunan Hotel Sarayevo, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde bulunan diğer 96 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe, Bar, Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Balayı, Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Restoran, Bar, 24 Saat Açık Resepsiyon, Tur Masası, Döviz Bürosu (Alım/Satım), Bahçeli, iptal, Asansör, Özel Plaj, Klimalı, Gardrop / Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sivrisinek Teli, Banyo, Duş, Uyandırma Servisi, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır. İlaveten Bagaj Muhafazası, Günlük Hizmetli Servisi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Hotel Sarayevo

statüsünde ki tesis, toplam 50 oda ve 128 yatak olarak belirtilmiştir. Hotel Sarayevo, AyvalıkHotel Sarayevo, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 5 metre mesafededir. Hotel Sarayevo tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:30, check-out zamanı 11:30 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 150 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 4000 metredir.

Hotel Sarayevo Yorumları