Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Bıngıdı Bungalov tesisi Balikesir ilinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükköy Yolu, Maşatlık, No:24. Ayvalık ilçesinde bulunan Bıngıdı Bungalov, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 93 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Snack Bar özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Şehir Merkezi, Dağ Oteli, Glamping olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Dağ Eteğinde, Ücretsiz Şezlong, Mavi Bayraklı Plaj, Halka Açık Plaj, İskele, Sığ Deniz, Oda Servisi, Bisiklet Kiralama, Araba Kiralama, Transfer Servisi (ücretsiz), Dalış, Kayak, Evcil Hayvan Kabul, Kıyıya Yakın, Özel Plaj, Denize Yakın, Kum Plaj, Mama İçin Su Isıtıcı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Beach Bar olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Barbekü Olanağı olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Bıngıdı Bungalov

statüsünde ki tesisin kapasitesi 7 oda ve 22 yatakdır. Bıngıdı Bungalov, AyvalıkBıngıdı Bungalov, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 1000 metre mesafededir. Bıngıdı Bungalov tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 1100 metredir. Tesis bünyesinde 5 personel hizmet etmektedir.

Bıngıdı Bungalov Yorumları