Nerede : Ayvalık - Küçükköy
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Azra Konukevi tesisi Balıkesir bölgesinde ve Küçükköy bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükköy Mahallesi Değirmen Caddesi No: 11. Ayvalık ilçesinde yer alan Azra Konukevi, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde yer alan diğer 93 adet tesisten bir tanesidir.

Tesiste Restoran, Restoran (alakart), Büfe, Periyodik açık alan dezenfektesi, Periyodik kapalı alan dezenfektesi, 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar, Bahçeli, Şömine, Wifi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Azra Konukevi

statüsünde ki tesis, toplam 2 oda ve 2 yatak olarak belirtilmiştir. Azra Konukevi, AyvalıkAzra Konukevi, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Azra Konukevi tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 11:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 0 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 0 metredir.

Azra Konukevi Yorumları