Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Akın Suit Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Küçükköy Mah. Sarımsaklı Bulvarı No:41/1. Ayvalık ilçesinde yer alan Akın Suit Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 93 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Kıyıya Yakın, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Mama İçin Su Isıtıcı, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, Wifi, Alkolsüz, Asansör gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Barbekü Olanağı, Günlük Hizmetli Servisi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Akın Suit Otel

statüsünde ki tesis, toplam 18 oda ve 72 yatakdır. Akın Suit Otel, AyvalıkAkın Suit Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 850 metre mesafededir. Akın Suit Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 900 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 4700 metredir.

Akın Suit Otel Yorumları