Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Akın Suit Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükköy Mah. Sarımsaklı Bulvarı No:41/1. Ayvalık ilçesinde yer alan Akın Suit Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde yer alan diğer 93 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Kıyıya Yakın, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Mama İçin Su Isıtıcı, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, Wifi, Alkolsüz, Asansör gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Barbekü Olanağı, Günlük Hizmetli Servisi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Akın Suit Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 18 oda ve 72 yatakdır. Akın Suit Otel, AyvalıkAkın Suit Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 850 metre mesafededir. Akın Suit Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 900 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 4700 metredir.

Online Rezervasyon


Akın Suit Otel 2024 Fiyatları

Akın Suit Otel detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 51 85

Akın Suit Otel Haritada Yeri


Akın Suit Otel Yorumları