Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Apart
Kapasite :
Hizmet :

Garden Apartment isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Küçükköy Mahallesi,yonca1 Cad.16.sok.no:2 / Ayvalık / Balıkesir. Ayvalık ilçesinde yer alan Garden Apartment, Apart statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 93 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Alışveriş Merkezine Yakın, Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Periyodik açık alan dezenfektesi, Periyodik kapalı alan dezenfektesi, Yürüyüş Parkuru, Wifi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Beach Bar imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır.

Garden Apartment

Apart statüsünde ki tesis, toplam 3 oda ve 3 yatakdır. Garden Apartment, AyvalıkGarden Apartment, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 400 metre mesafededir. Garden Apartment tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 600 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 40000 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel çalışmaktadır.

Garden Apartment Yorumları