Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite : 14 Apart Daire 3 Pansiyon
Hizmet :

Ahmeda Apart Otel isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Sarımsaklı mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Kahramanlar Mah. Millet Cad. No: 24, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde yer alan Ahmeda Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 107 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Ahmeda Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam oda ve yatakdır. Ahmeda Apart Otel, Ayvalık bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Ahmeda Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Ahmeda Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Ahmeda Apart Otel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ahmeda Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Ahmeda Apart Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

AHMEDA APART OTEL YORUMLARI