Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite : 14 Apart daire 8 oda
Hizmet : 6 ay

Akgöl Apart, Balıkesir, Ayvalık, Sarımsaklı’da, plaja 50 metre, otogara ise 200 metre mesafede yer alıyor.

Standart, dubleks ve otel odası seçenekleriyle hizmet veren Akgöl Apart, dairelerinde balkon, banyo, tuvalet, mutfak, klima, kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su ve mutfak eşyaları mevcut.

Akgöl Apart, Sarımsaklı plajına kısa bir mesafede bulunmasından dolayı, denizin, kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilme fırsatı sunuyor.

Pek çok mutfak gerecini barındıran mutfakları ile konuklarına diledikleri yemekleri ev imkanları ve ev rahatlığında yapabilme şansı veren Akgöl Apart, aynı zamanda çevresinde yer alan restoran ve lokantalar sayesinde farklı lezzetlerin de tadılabileceği bir nokta.

Çevre aktivitesi olarak Sarımsaklı’da serinleyip, güneşlenebilir, Şeytan Sofrası’nın manzarasını gün batımında seyredebilirsiniz. Cunda Adası’ndaki Yunan ve Osmanlı kültürlerinin izlerini taşıyan tarihi yapıları ziyaret edebilir, Ayvalık adalarını tanıtan tekne turlarına katılabilir, tüplü dalış yapabilirsiniz. Arnavut kaldırımlı yollarda gezebilir, Girit Mutfağı’na özgü lezzetleri tadabilirsiniz.

Akgöl Apart isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Olivera Resort Arkası Kahraman Mahallesi, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde bulunan Akgöl Apart, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 101 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Akgöl Apart adlı tesiste 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, Özel Plaj, Denize Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Akgöl Apart

statüsünde ki tesis, toplam 22 oda ve 110 yatak olarak belirtilmiştir. Akgöl Apart, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunan bir işletmedir.Akgöl Apart, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 100 metre mesafededir. Akgöl Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 200 metredir.

APARTIMIZ

Akgöl Apart
Akgöl Apart
Apart Otelimiz
Apart Otelimiz

STANDART ODALARIMIZ

Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart

APART ODALARIMIZ

Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart
Akgöl Apart

ONLINE REZERVASYON


Akgöl Apart 2019 FİYATLARI

Akgöl Apart detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 01 39

Akgöl Apart HARİTADA YERİ


Akgöl Apart YORUMLARI