Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi :
Kapasite : 11 Oda, 40 Yatak
Hizmet : 365 gün

Melisa Bungalow Otel isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Sarımsaklı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Küçükköy Mah. Bosna Bulvarı Komili Sok. No:5. Ayvalık ilçesinde bulunan Melisa Bungalow Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde bulunan diğer 106 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Snack Bar, Bar, Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Melisa Bungalow Otel adlı tesiste Bisiklete Binme, Restoran, Restoran (alakart), Bar, Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Bisikletler Mevcut (ücretsiz), Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Alım/Satım, Bahçeli, Güneşlenme Terası, İslami, Çocuk Oyun Alanı, Tesis Geneli Sigara Yasaktır, Klima, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Balık Tutma, Barbekü Olanağı, Bagaj Muhafazası, Günlük Gazeteler, Canlı Müzik, Ütü Hizmeti, Çamaşır Yıkama, Günlük Hizmetli Servisi, Plaj İçecek Servisi, Wifi imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır.

Melisa Bungalow Otel

statüsünde ki tesis, toplam 11 oda ve 40 yatakdır. Melisa Bungalow Otel, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunan bir tesisdir.Melisa Bungalow Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Melisa Bungalow Otel da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Melisa Bungalow Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14.00, check-out saati 12.00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 100 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 35000 metredir.

Melisa Bungalow Otel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha kapsamlı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Melisa Bungalow Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Melisa Bungalow Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

MELİSA BUNGALOW OTEL

Bungalow Evlerimiz
Bungalow Evlerimiz
Bahçemiz ve Deniz Manzarası
Bahçemiz ve Deniz Ma..
Cafemiz
Cafemiz
Cafemizden Bahçe ve Deniz Manzarası
Cafemizden Bahçe ve ..
Cafemizden Bahçe Manzarası
Cafemizden Bahçe Man..
Bahçemiz
Bahçemiz
Bahçemizden Bir Görünüm
Bahçemizden Bir Görünüm
Bahçemiz ve Cafemiz
Bahçemiz ve Cafemiz
Bahçemiz
Bahçemiz
Reception
Reception
Bahçemiz
Bahçemiz
Bungalow Evimiz 3 Kişilik
Bungalow Evimiz 3 Ki..
Bungalow Evimiz 3 Kişilik
Bungalow Evimiz 3 Ki..
Bungalow Evimizin Banyosu
Bungalow Evimizin Ba..

ONLINE REZERVASYON


MELİSA BUNGALOW OTEL 2018 FİYATLARI

MELİSA BUNGALOW OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 02 35

MELİSA BUNGALOW OTEL HARİTADA YERİ


MELİSA BUNGALOW OTEL YORUMLARI