Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 40 Oda
Hizmet : 365 Gün

Alder Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Sarımsaklı bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Kahramanlar Mah. Küme Evleri No: 92, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde bulunan Alder Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 106 adet tesisten bir tanesidir.

Alder Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 40 oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Alder Otel, Ayvalık bölgesinde özel plajı bulunan bir tesisdir.Alder Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 800 metre mesafededir. Alder Otel tesisinde konaklarken evcil hayvanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Alder Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Alder Otel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha detaylı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Alder Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Alder Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

ALDER OTEL YORUMLARI