Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 13 oda 9 Apart Daire 40 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Mutlu Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Merkez bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Ören Mahallesi Avukat İsmail Kızıklı Caddesi No:70 Ören. Burhaniye ilçesinde bulunan Mutlu Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 87 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Mutlu Pansiyon adlı tesiste Bahçeli, Isıtma gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır. İlaveten Çamaşır Yıkama, Fax / Fotokopi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Mutlu Pansiyon

statüsünde ki tesis, toplam 13 oda ve 40 yatak olarak belirtilmiştir. Mutlu Pansiyon, Ören bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 350 metredir. Mutlu Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 250 metre mesafededir. Mutlu Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 5000 metredir. Tesis bünyesinde 9 personel bulunmaktadır.

MUTLU PANSİYON YORUMLARI