Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 13 oda 9 Apart Daire 40 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Mutlu Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ören Mahallesi Avukat İsmail Kızıklı Caddesi No:70. Burhaniye ilçesinde yer alan Mutlu Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 76 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Bahçeli, Evcil Hayvan Kabul, Kalorifer, Wifi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Mutlu Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 13 oda ve 40 yatak olarak belirtilmiştir. Mutlu Pansiyon, ÖrenMutlu Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 250 metre mesafededir. Mutlu Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 3000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 5000 metredir. Tesis bünyesinde 9 personel çalışmaktadır.

Mutlu Pansiyon Yorumları