Nerede : Burhaniye - Ören
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Güliz Apart tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ören bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Avukat İsmail Kızıklı Cad. No: 52. Burhaniye ilçesinde yer alan Güliz Apart, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde yer alan diğer 76 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Mavi Bayraklı Plaj, Wifi, VIP Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Kalorifer gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Tekne Turu imkanları tatil severlere ücretsiz sağlanmaktadır. Bununlada kalmayarak Çamaşır Yıkama imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Güliz Apart

statüsünde ki tesisin kapasitesi 2 oda ve 25 yatak olarak belirtilmiştir. Güliz Apart, BurhaniyeGüliz Apart, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 150 metre mesafededir. Güliz Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 7000 metredir.

Güliz Apart Yorumları