Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

İmran Apart Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. Sıdıka Öğretmen Sok. No:9. Burhaniye ilçesinde yer alan İmran Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 76 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları KaraVan Otopak, Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Gardrop / Dolap, Bağlantılı Oda(lar) Mevcuttur, Çamaşır Makinası, Ahşap/Parke Zemin, Banyo, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Çocuk Oyun Alanı, Markete Yakın, Kalorifer, LCD TV, Denize Yakın, Mavi Bayraklı Plaj, Wifi, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Plaj Kenarında, Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

İmran Apart Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 11 oda ve 40 yatakdır. İmran Apart Pansiyon, Örenİmran Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. İmran Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 12:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 5000 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel çalışmaktadır.

İmran Apart Pansiyon Yorumları