Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 3 Oda, 3 Apart, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ela Ela Bungalow Evler isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Merkez mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Enver Güleli Cad. Ören Mah. No:178. Burhaniye ilçesinde yer alan Ela Ela Bungalow Evler, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Sırt Çantalı Gezgin, Bungalow olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Sahilde, 24 Saat Açık Resepsiyon, Konsiyerj Hizmeti, Bahçeli, Gardrop / Dolap, Vantilatör, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Terlik imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Ela Ela Bungalow Evler

statüsünde ki tesisin kapasitesi 3 oda ve 18 yatakdır. Ela Ela Bungalow Evler, Ören bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 200 metredir. Ela Ela Bungalow Evler, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. Ela Ela Bungalow Evler tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 2000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 10000 metredir.

Ela Ela Bungalow Evler ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ela Ela Bungalow Evler tesisinin daha detaylı bilgilerine Ela Ela Bungalow Evler sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

BUNGALOW EVLERİMİZ

Bahçemiz
Bahçemiz
Bungalow Evlerimiz
Bungalow Evlerimiz
Odalarımız
Odalarımız
Bungalow Evlerimizin İçinden
Bungalow Evlerimizin..
Bungalow Evlerimiz 3 Kişilik
Bungalow Evlerimiz 3..

ONLINE REZERVASYON


ELA ELA BUNGALOW EVLER 2018 FİYATLARI

ELA ELA BUNGALOW EVLER detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 52 58

ELA ELA BUNGALOW EVLER HARİTADA YERİ


ELA ELA BUNGALOW EVLER YORUMLARI