Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 3 Oda, 3 Apart, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ela Ela Bungalow Evler isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Enver Güleli Cad. Ören Mah. No:178. Burhaniye ilçesinde yer alan Ela Ela Bungalow Evler, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 87 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Gezgin, Bungalow olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Gardrop / Dolap, Vantilatör, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Terlik imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Ela Ela Bungalow Evler

statüsünde ki tesis, toplam 13 oda ve 18 yatak olarak belirtilmiştir. Ela Ela Bungalow Evler, Ören bölgesinde özel plajı olmayan ancak plaja mesafesi 200 metredir. Ela Ela Bungalow Evler, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. Ela Ela Bungalow Evler tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 10000 metredir.

BUNGALOW EVLERİMİZ

Bahçemiz
Bahçemiz
Bungalow Evlerimiz
Bungalow Evlerimiz
Odalarımız
Odalarımız
Bungalow Evlerimizin İçinden
Bungalow Evlerimizin..
Bungalow Evlerimiz 3 Kişilik
Bungalow Evlerimiz 3..

ONLINE REZERVASYON


ELA ELA BUNGALOW EVLER 2018 FİYATLARI

ELA ELA BUNGALOW EVLER detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 52 58

ELA ELA BUNGALOW EVLER HARİTADA YERİ


ELA ELA BUNGALOW EVLER YORUMLARI