Nerede : Burhaniye - Ören
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Mertur Life Evleri isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ören bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah.cihat Alpan Cad.no:46/1. Burhaniye ilçesinde bulunan Mertur Life Evleri, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 77 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Mertur Life Evleri adlı tesiste Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Denize Yakın, Havuzlu, Çocuk Havuzu, Büfe, Snack Bar, Çocuk Oyun Alanı, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Bahçeli, Wifi, Sigara İçilmeyen Odalar, Kalorifer, Ücretsiz Şezlong, Alkolsüz, Mavi Bayraklı Plaj, Halka Açık Plaj, Kum Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Mertur Life Evleri

statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve 70 yatak olarak belirtilmiştir. Mertur Life Evleri, BurhaniyeMertur Life Evleri, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Mertur Life Evleri tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 10:30 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 0 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 0 metredir.

HAVUZUMUZ

Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri

APART DAİRELERİMİZ

Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri
Mertur Life Evleri

Online Rezervasyon


Mertur Life Evleri 2024 Fiyatları

Mertur Life Evleri detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 51 08

Mertur Life Evleri Haritada Yeri


Mertur Life Evleri Yorumları