Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi :
Kapasite : 6 Apart 1 Full Apart (Daire) 2 Oda 30 Yatak
Hizmet : 1 Mayıs 1 Kasım

Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mahallesi bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. Köprü Yanı Selvi Cad. No: 10. Burhaniye ilçesinde yer alan Necatibey Aile Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde yer alan diğer 76 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, İskele, Sığ Deniz, Bahçeli, Wifi, Kalorifer, Tuvalet, Sadece Aile, Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Kıyıya Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Necatibey Aile Apart Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 10 oda ve 25 yatakdır. Necatibey Aile Apart Pansiyon, ÖrenNecatibey Aile Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 10:30 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 5000 metredir. Tesis bünyesinde 3 kişi çalışmaktadır.

Necatibey Aile Apart Pansiyon Yorumları