Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi :
Kapasite : 6 Apart 1 Full Apart (Daire) 2 Oda 30 Yatak
Hizmet : 1 Mayıs 1 Kasım

Necatibey Aile Apart Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Öğretmenler Mahallesi bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. Köprü Yanı Selvi Cad. No: 10, Ören. Burhaniye ilçesinde bulunan Necatibey Aile Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 89 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Necatibey Aile Apart Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 30 yatakdır. Necatibey Aile Apart Pansiyon, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Necatibey Aile Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Necatibey Aile Apart Pansiyon ve diğer Ören otelleri için daha detaylı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Necatibey Aile Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine Necatibey Aile Apart Pansiyon sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


NECATİBEY AİLE APART PANSİYON 2018 FİYATLARI

NECATİBEY AİLE APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 21

NECATİBEY AİLE APART PANSİYON HARİTADA YERİ


NECATİBEY AİLE APART PANSİYON YORUMLARI