Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi :
Kapasite : 8 Apart Daire
Hizmet : 365 gün

İzmir Apart Pansiyon isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mahallesi mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. 1038 Sok. No: 3, Ören. Burhaniye ilçesinde yer alan İzmir Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Bahçeli gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

İzmir Apart Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 8 oda ve 40 yatak olarak belirtilmiştir. İzmir Apart Pansiyon, Ören bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 80 metredir. İzmir Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. İzmir Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

İzmir Apart Pansiyon ve diğer Ören otelleri için daha detaylı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İzmir Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine İzmir Apart Pansiyon sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


İZMİR APART PANSİYON 2018 FİYATLARI

İZMİR APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 17

İZMİR APART PANSİYON HARİTADA YERİ


İZMİR APART PANSİYON YORUMLARI