Nerede : Burhaniye - Ören
Otel Tipi : Villa
Kapasite :
Hizmet :

73 Evler Villaları tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ören bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: 7350 Evler Sitesi 2530 Cad.. Burhaniye ilçesinde yer alan 73 Evler Villaları, Villa statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde yer alan diğer 76 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Denize Sıfır, Plaja Yürüme Mesafesi, Deniz Kenarı, Kıyıya Yakın, Plaj Kenarında, Ücretsiz Şezlong, Denize Yakın, Kum Plaj, Sığ Deniz, Çocuk Oyun Alanı, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Bahçeli, Wifi, Banyo, Tuvalet, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, LCD TV, Özel Plaj, Mavi Bayraklı Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

73 Evler Villaları

Villa statüsünde ki tesisin kapasitesi 3 oda ve 6 yatak olarak belirtilmiştir. 73 Evler Villaları, Burhaniye73 Evler Villaları, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. 73 Evler Villaları tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 0 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 0 metredir.

73 Evler Villaları Yorumları