Nerede : Ören - Öğretmenler Mahallesi
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 5 Oda, 10 Yatak, 5 Apart Daire
Hizmet : 15 Nisan - 1 Eylül

Bizim Ev Pansiyon isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mahallesi mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. 1013. Sk. No:9 (paşa Çıkmazı). Burhaniye ilçesinde yer alan Bizim Ev Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 76 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları KaraVan Otopak, Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Klimalı, Gardrop / Dolap, Kanepe, Oturma Alanı, Çamaşır Makinası, Banyo, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, Havaalanı Servisi (ücretsiz), Bahçeli, Teras, Kalorifer, LCD TV, Denize Yakın, Mavi Bayraklı Plaj, Wifi, Deniz Kenarı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Su Sporu imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır.

Bizim Ev Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 5 oda ve 10 yatakdır. Bizim Ev Pansiyon, ÖrenBizim Ev Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 20 metre mesafededir. Bizim Ev Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 4000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 7000 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Bizim Ev Pansiyon Yorumları