Nerede : Ören - Öğretmenler mah
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda, 30 yatak
Hizmet : 365 gün

Yüzbaşıoğlu Apart Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Öğretmenler Mah mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. M. Aksoy Cad. No:22 Ören. Burhaniye ilçesinde yer alan Yüzbaşıoğlu Apart Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel adlı tesiste Sahilde gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel

statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 30 yatak olarak belirtilmiştir. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, Ören bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 70 metredir. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3500 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 6500 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel görev almaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel ve diğer Ören otelleri için daha detaylı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Yüzbaşıoğlu Apart Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL

Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel
Yüzbaşıoğlu Apart Otel

ONLINE REZERVASYON


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL 2018 FİYATLARI

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 52

YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL HARİTADA YERİ


YÜZBAŞIOĞLU APART OTEL YORUMLARI