Nerede : Ören - Öğretmenler mah
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda, 30 yatak
Hizmet : 365 gün

Yüzbaşıoğlu Apart Otel isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Öğretmenler Mah mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Öğretmenler Mah. M. Aksoy Cad. 1374 Sok No:1. Burhaniye ilçesinde yer alan Yüzbaşıoğlu Apart Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye ilçesinde yer alan diğer 77 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Denize Yakın, Wifi, Klimalı, Çamaşır Makinası, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Tuvalet, Mutfak, Buzdolabı, Balkon, LCD TV, Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Alışveriş Merkezine Yakın, Kıyıya Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Personel Virüs Eğitimi, Ortak Alanlarda Düzenleme, Periyodik kapalı alan dezenfektesi, Deniz Kenarı, Mavi Bayraklı Plaj, Özel Plaj, İskele, Araba Kiralama gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 50 yatakdır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel, ÖrenYüzbaşıoğlu Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Yüzbaşıoğlu Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 3500 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 6500 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel çalışmaktadır.

Yüzbaşıoğlu Apart Otel Yorumları