Nerede : Erdek - Doğanlar Köyü
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Doğanlar Havuzlu Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Doğanlar Köyü bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Doğanlar Mahallesi 14 Evler Yanı Havuzlu Villa. Erdek ilçesinde yer alan Doğanlar Havuzlu Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 78 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Gardrop / Dolap, Oturma Alanı, Çamaşır Makinası, Banyo, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, TV, Yemek Masası, Fırın, Set Üstü Ocak, Bulaşık Makinası, Açık Havada Yemek Alanı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon, Bahçe Manzarası, Havuz Manzarası, Havuzlu, 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Denize Sıfır, Kum Plaj, İskele, Plaj Kenarında, Plaja Yürüme Mesafesi, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Personel Virüs Eğitimi, Ortak Alanlarda Düzenleme, Girişte Ateşölçer, Periyodik açık alan dezenfektesi, Periyodik kapalı alan dezenfektesi, 24 Saat Boş Bırakılır gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Doğanlar Havuzlu Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 2 oda ve 2 yatak olarak belirtilmiştir. Doğanlar Havuzlu Pansiyon, Erdek Doğanlar Havuzlu Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 12:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.

Doğanlar Havuzlu Pansiyon Yorumları