Nerede : Erdek - Çuğra
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Belgin Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Çuğra mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Çuğra Mevkii. Erdek ilçesinde yer alan Belgin Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 78 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar özelliği ön plandadır.

Tesis temaları KaraVan Otopak olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Özel Plaj, Denize Sıfır, Bar, Snack Bar, Oda Servisi, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, 24 Saat Açık Resepsiyon, Markete Yakın, Wifi, Kalorifer, Kişisel Dolap gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Emanet Kasası imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Belgin Otel

Otel statüsünde ki tesis, toplam 30 oda ve yatakdır. Belgin Otel, ErdekBelgin Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 250 metre mesafededir. Belgin Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1500 metredir. Tesis bünyesinde 14 kişi çalışmaktadır.

Belgin Otel Yorumları