Nerede : Erdek - Düzler
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 22 Oda, 60 Yatak
Hizmet : 1 Mayıs - 10 Ekim

Balıkesir, Erdek’te, denize sıfır konumda yer alan Göktur Motel’e, Bandırma’dan özel araç, taksi ve minibüslerle kısa sürede ulaşmak mümkün.

60 yatak kapasiteli, toplamda 22 adet olan odalarda banyo, tuvalet, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, televizyon ve uydu sistemi bulunuyor.

Denize sıfır konumdaki Göktur Motel, özel plaj ve şezlong hizmetine sahip. Tesiste bungalow tipi tahta evlere ek olarak karavanlar ve çadırlar için kamp alanı da mevcut.

Yarım pansiyon anlayışıyla hizmet veren Göktur Motel, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediyor.

Deniz, kum, güneş keyfi dışında Kyzikos Antik Kenti'ni, Paflima Koyu'nu, Avşa, Paşalimanı, Marmara Adaları'nı gezebilir, su sporu ve doğa sporu çeşitlerini yapabilirsiniz.

Göktur Camping Motel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Düzler mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Düzler Mevkii Askeri Kamp Yanı. Erdek ilçesinde yer alan Göktur Camping Motel, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 78 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Sahilde, Restoran, Bar, Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Transfer Servisi (ücretsiz), 24 Saat Açık Resepsiyon, Kilitli Dolaplar, Bahçeli, Ortak Mutfak, Ortak Salon / Tv Alanı, Çocuk Oyun Alanı, Özel Plaj, Wifi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Çamaşır Yıkama, Günlük Hizmetli Servisi, Beach Bar olanakları misafirlere bedelsiz sağlanmaktadır.

Göktur Camping Motel

Motel statüsünde ki tesis, toplam 22 oda ve 60 yatak olarak belirtilmiştir. Göktur Camping Motel, ErdekGöktur Camping Motel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Göktur Camping Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Göktur Camping Motel Yorumları