Nerede : Erdek - Çuğra
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Ata Pansiyon Erdek tesisi Balıkesir ilinde ve Çuğra bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:37. Erdek ilçesinde bulunan Ata Pansiyon Erdek, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 78 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Ata Pansiyon Erdek adlı tesiste Banyo, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mini Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, Çocuk Oyun Alanı, Engelli Dostu, Denize Yakın, Wifi, Sığ Deniz, Plaja Yürüme Mesafesi, Alkolsüz, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Ortak Alanlarda Düzenleme, 24 Saat Boş Bırakılmış Odalar, Girişte Ateşölçer gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Barbekü Olanağı olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Ata Pansiyon Erdek

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 7 oda ve 25 yatak olarak belirtilmiştir. Ata Pansiyon Erdek, ErdekAta Pansiyon Erdek, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Ata Pansiyon Erdek tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 11:00, check-out zamanı 14:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 0 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel çalışmaktadır.

Ata Pansiyon Erdek Yorumları