Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Esenkal Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Zübeyde Hanim.caddesi Yosun Sokak N0 1. Erdek ilçesinde yer alan Esenkal Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi, Bağ Evi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Markete Yakın, Gardrop / Dolap, Banyo, Tuvalet, TV, Yemek Masası, Buzdolabı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Barbekü Olanağı imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Esenkal Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 7 oda ve 25 yatakdır. Esenkal Pansiyon, ErdekEsenkal Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 700 metre mesafededir. Esenkal Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 700 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel çalışmaktadır.

Esenkal Pansiyon Yorumları