Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Esenkal Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Zübeyde Hanim.caddesi Yosun Sokak N0 1. Erdek ilçesinde bulunan Esenkal Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi, Bağ Evi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Esenkal Pansiyon adlı tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Markete Yakın, Gardrop / Dolap, Banyo, Tuvalet, TV, Yemek Masası, Buzdolabı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Barbekü Olanağı olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Esenkal Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 7 oda ve 25 yatakdır. Esenkal Pansiyon, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Esenkal Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 700 metre mesafededir. Esenkal Pansiyon da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Esenkal Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 700 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel bulunmaktadır.

Esenkal Pansiyon

ONLINE REZERVASYON


Esenkal Pansiyon 2019 FİYATLARI

Esenkal Pansiyon detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 51 87

Esenkal Pansiyon HARİTADA YERİ


Esenkal Pansiyon YORUMLARI