Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 3 Oda 8 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Gülhan Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Bakkal Mehmet Sokak No:19. Erdek ilçesinde bulunan Gülhan Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Gülhan Pansiyon adlı tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Sıfır, Ortak Mutfak, Ortak Salon / Tv Alanı, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır. İlaveten Barbekü Olanağı olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Gülhan Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 3 oda ve 8 yatak olarak belirtilmiştir. Gülhan Pansiyon, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 80 metredir. Gülhan Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Gülhan Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 500 metredir. Tesis bünyesinde 2 kişi çalışmaktadır.

Gülhan Pansiyon YORUMLARI