Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 3 Oda 8 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Gülhan Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Bakkal Mehmet Sokak No:19. Erdek ilçesinde yer alan Gülhan Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Mavi Bayraklı Plaj, Denize sıfır, Ortak Mutfak, Ortak Salon / Tv Alanı, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Barbekü Olanağı imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Gülhan Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 3 oda ve 8 yatakdır. Gülhan Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 80 metredir. Gülhan Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Gülhan Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 500 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.

Gülhan Pansiyon YORUMLARI