Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 11 Oda 45 Yatak Kapasitesi
Hizmet : 01/04/2014 - 01/10/2014

İpek Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Ocaklar mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mah. Yosun Sokak No:4, Ocaklar. Erdek ilçesinde bulunan İpek Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde bulunan diğer 75 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Şehir Merkezi, Dağ Oteli, Muhafazakar, Bağ Evi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Güneşlenme Terası, Günlük Gazeteler, Çocuk Oyun Alanı, Markete Yakın, Engelli Dostu, Alkolsüz, Muhafazakar, VIP Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Yalıtımlı Odalar gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Barbekü Olanağı, Çamaşır Yıkama imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

İpek Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 11 oda ve 45 yatak olarak belirtilmiştir. İpek Pansiyon, Erdekİpek Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. İpek Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 500 metredir.

İpek Pansiyon Yorumları