Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 11 Oda 45 Yatak Kapasitesi
Hizmet : 01/04/2014 - 01/10/2014

İpek Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mah. Yosun Sokak No:4, Ocaklar. Erdek ilçesinde yer alan İpek Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Dağ Oteli, Gezgin, Muhafazakar, Otantik, Deniz Bölgesi, Bağ Evi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Güneşlenme Terası, Günlük Gazeteler, Çocuk Oyun Alanı, Markete Yakın, Engelli Dostu, Alkolsüz, Muhafazakar, VIP Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Yalıtımlı Odalar gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Barbekü Olanağı, Çamaşır Yıkama imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

İpek Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 11 oda ve 45 yatakdır. İpek Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 80 metredir. İpek Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. İpek Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 500 metredir.

İpek Pansiyon YORUMLARI