Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 39 oda 5 süit 130 yatak
Hizmet : yaz kış açık

Aycan Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Sahil Bandı, Ocaklar. Erdek ilçesinde bulunan Aycan Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Açık Yüzme Havuzu, Sahilde, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Bisiklet Kiralama, 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Bürosu (Alım/Satım), Günlük Gazeteler, Özel Sigara İçilir Alan, Engelli Dostu, Asansör, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları misafirlere bedelsiz sunulmaktadır. Bunların yanısıra Emanet Kasası, Çamaşır Yıkama imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Aycan Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 44 oda ve 130 yatakdır. Aycan Otel, Erdek bölgesinde özel plajı bulunan bir işletmedir.Aycan Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Aycan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Aycan Otel tesisinin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

AYCAN OTEL YORUMLARI