Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 39 oda 5 süit 130 yatak
Hizmet : yaz kış açık

Aycan Otel isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Bandı, Ocaklar. Erdek ilçesinde yer alan Aycan Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 74 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesiste Açık Yüzme Havuzu, Sahilde, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Bisiklet Kiralama, 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Bürosu (Alım/Satım), Günlük Gazeteler, Özel Sigara İçilir Alan, Engelli Dostu, Asansör, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları ziyaretçilere ücretsiz sağlanmaktadır. Bununlada kalmayarak Emanet Kasası, Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Aycan Otel

Otel statüsünde ki tesis, toplam 44 oda ve 130 yatak olarak belirtilmiştir. Aycan Otel, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir tesisdir.Aycan Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Aycan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Aycan Otel YORUMLARI