Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 39 oda 5 süit 130 yatak
Hizmet : yaz kış açık

Aycan Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Bandı, Ocaklar. Erdek ilçesinde yer alan Aycan Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Balayı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Açık Yüzme Havuzu, Sahilde, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Bisiklet Kiralama, 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Bürosu (Alım/Satım), Günlük Gazeteler, Özel Sigara İçilir Alan, Engelli Dostu, Asansör, Özel Plaj, Havuzlu gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi olanakları misafirlere bedelsiz sağlanmaktadır. İlaveten Emanet Kasası, Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Aycan Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 44 oda ve 130 yatak olarak belirtilmiştir. Aycan Otel, ErdekAycan Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Aycan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Aycan Otel Yorumları