Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 39 oda 5 süit 130 yatak
Hizmet : yaz kış açık

Aycan Otel tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Bandı, Ocaklar. Erdek ilçesinde bulunan Aycan Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Açık Yüzme Havuzu, Sahilde, Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Bisiklet Kiralama, 24 Saat Açık Resepsiyon, Döviz Alım/Satım, Özel Sigara İçilir Alan, Engelli Dostu, Asansör, -, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi olanakları konuklara bedelsiz sunulmaktadır. Bunların yanısıra Emanet Kasası, Günlük Gazeteler, Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Aycan Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 44 oda ve 130 yatak olarak belirtilmiştir. Aycan Otel, Erdek bölgesinde özel plajı bulunan bir tesisdir.Aycan Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Aycan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Aycan Otel tesisinin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

AYCAN OTEL YORUMLARI