Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite : 15 Oda 54 Yatak
Hizmet : 365 gün

Kumsal Apart Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Ocaklar mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mah. 5 Nolu Sokak,. Erdek ilçesinde yer alan Kumsal Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 75 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Şehir Merkezi, Dağ Oteli, Muhafazakar olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Günlük Gazeteler, Çocuk Oyun Alanı, Markete Yakın, Engelli Dostu, Alkolsüz, Muhafazakar, Kalorifer, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Yalıtımlı Odalar gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Barbekü Olanağı, Çamaşır Yıkama imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Kumsal Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam 15 oda ve 54 yatak olarak belirtilmiştir. Kumsal Apart Otel, ErdekKumsal Apart Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Kumsal Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 12:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 150 metredir.

Kumsal Apart Otel Yorumları