Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Ocaklar Torunlar Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Zübeyde Hanım Caddesi. Ocaklar Mahalle. Mera Yolu. No:15. Erdek ilçesinde bulunan Ocaklar Torunlar Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Balayı, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon adlı tesiste Denize Yakın, Bisiklet Kiralama, Teras, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Çamaşır Yıkama, Emanet Kasası, Wifi olanakları konuklara ücretsiz sağlanmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon

statüsünde ki tesis, toplam 5 oda ve 13 yatak olarak belirtilmiştir. Ocaklar Torunlar Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 95 metredir. Ocaklar Torunlar Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Ocaklar Torunlar Pansiyon da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Ocaklar Torunlar Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 10:00, check-out zamanı 23:59 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 60 metredir. Tesis bünyesinde 3 kişi çalışmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon YORUMLARI