Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Ocaklar Torunlar Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Mera Yolu No:15. Erdek ilçesinde bulunan Ocaklar Torunlar Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 59 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Balayı, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon adlı tesiste Denize Yakın, Bisiklet Kiralama, Teras, Markete Yakın, iptal gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Çamaşır Yıkama, Emanet Kasası, Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon

statüsünde ki tesis, toplam 5 oda ve 13 yatak olarak belirtilmiştir. Ocaklar Torunlar Pansiyon, ErdekOcaklar Torunlar Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Ocaklar Torunlar Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 10:00, check-out zamanı 23:59 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 60 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel çalışmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon Yorumları