Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Ocaklar Torunlar Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Zübeyde Hanım Caddesi. Ocaklar Mahalle. Mera Yolu. No:15. Erdek ilçesinde yer alan Ocaklar Torunlar Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Balayı, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Denize Yakın, Bisiklet Kiralama, Teras, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Çamaşır Yıkama, Emanet Kasası, Wifi imkanları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 5 oda ve 13 yatak olarak belirtilmiştir. Ocaklar Torunlar Pansiyon, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi 95 metredir. Ocaklar Torunlar Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Ocaklar Torunlar Pansiyon da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Ocaklar Torunlar Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 10:00, check-out saati 23:59 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 60 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel bulunmaktadır.

Ocaklar Torunlar Pansiyon YORUMLARI