Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 5 Apart 10 Oda 40 Yatak
Hizmet :

Ferhat Apart Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Garaj Sokak No:11. Erdek ilçesinde bulunan Ferhat Apart Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Ferhat Apart Pansiyon adlı tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Günlük Gazeteler, Markete Yakın, Gardrop / Dolap, TV, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Ferhat Apart Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Ferhat Apart Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Ferhat Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 100 metre mesafededir. Ferhat Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 100 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.

Ferhat Apart Pansiyon YORUMLARI