Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 5 Apart 10 Oda 40 Yatak
Hizmet :

Ferhat Apart Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Ocaklar mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Garaj Sokak No:11. Erdek ilçesinde yer alan Ferhat Apart Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 59 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Bahçeli, Teras, Günlük Gazeteler, Markete Yakın, Gardrop / Dolap, TV, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları tatil severlere bedelsiz sunulmaktadır.

Ferhat Apart Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatakdır. Ferhat Apart Pansiyon, ErdekFerhat Apart Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 100 metre mesafededir. Ferhat Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 100 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel bulunmaktadır.

Ferhat Apart Pansiyon Yorumları