Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 44 oda 100 yatak
Hizmet : 365 gün

Kalifhan Hotel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Yolu, Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde yer alan Kalifhan Hotel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde yer alan diğer 106 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Mavi Bayrak, Restoran (büfe), 24 Saat Açık Resepsiyon, Markete Yakın, Klima, Isıtma, Asansör gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları tatil severlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Kalifhan Hotel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Kalifhan Hotel, Ayvalık bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir. Kalifhan Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Kalifhan Hotel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kalifhan Hotel tesisinin daha detaylı bilgilerine Kalifhan Hotel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

KALİFHAN HOTEL YORUMLARI