Nerede : -
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Corner Butik Otel Sarımsaklı tesisi Balıkesir bölgesinde ve bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükköy-kahramanlar Mah. Barış Manço Sok. 1 Sarımsaklı. Ayvalık ilçesinde yer alan Corner Butik Otel Sarımsaklı, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde yer alan diğer 106 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Sahilde, Bar, Oda Servisi, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Hediyelik Eşya Dükkanı, Klima, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi imkanları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Corner Butik Otel Sarımsaklı

statüsünde ki tesisin kapasitesi 12 oda ve 25 yatak olarak belirtilmiştir. Corner Butik Otel Sarımsaklı, bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi metredir.

Corner Butik Otel Sarımsaklı ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha kapsamlı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Corner Butik Otel Sarımsaklı tesisinin daha detaylı bilgilerine Corner Butik Otel Sarımsaklı sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

CORNER BUTİK OTEL SARIMSAKLI YORUMLARI