Nerede : Ayvalık - Sarımsaklı
Otel Tipi : Motel
Kapasite :
Hizmet :

Ciddi Motel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Vehbi Bey Mah. Talat Paşa Cad. No: 33, Badavut. Ayvalık ilçesinde bulunan Ciddi Motel, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 107 adet tesisten bir tanesidir.

Ciddi Motel

Motel statüsünde ki tesisin kapasitesi 40 oda ve 100 yatak olarak belirtilmiştir. Ciddi Motel, Ayvalık bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Ciddi Motel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Ciddi Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Ciddi Motel ve diğer Sarımsaklı otelleri için daha detaylı Sarımsaklı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ciddi Motel tesisinin daha detaylı bilgilerine Ciddi Motel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

CİDDİ MOTEL YORUMLARI