Bodrum Yarımadası'nın başta güney kıyıları olmak üzere geneli yılın büyük kısmında sıcak olduğundan uzun süreli deniz, kum, güneş keyfi için elverişli bir bölge. Bodrum Yarımadası'nın güneyindeki konumu sebebiyle kuzeyden esen rüzgarlara karşı korunaklı bir alanda bulunan Ortakent Yahşi'nin genelinde bu yüzden deniz sakin, dalgasız bir yapıya sahip. 

Yılın yaklaşık 8 ayı boyunca sıcaklık değerlerinin ortalama üstü olduğu Ortakent Yahşi, denize girmek ve güneşlenmek isteyenler için Mayıs başından, Ekim sonuna kadar uygun bir hava ve deniz sıcaklığı sunuyor. Ortakent Yahşi, Bodrum'un popüler tatil noktalarından biri olduğu için özellikle Temmuz ve Ağustos ayları arasında oldukça kalabalıklaşıyor. 

Ortakent Yahşi'yi kalabalık olmadığı bir dönemde ziyaret ederek denize girip, güneşlenmek isteyenler Mayıs ve Ekim aylarını tercih edebilirler. Bu aylarda konaklama tesislerinin ve mekanların ücretleri de çok daha uygun oluyor. 

Denize girmek, güneşlenmek gibi düşünceleri olmayanlar ise Kasım ve Mart ayları arasında tüm yıl hizmet veren otel ve restoranlar sayesinde Ortakent Yahşi'de sessiz, sakin bir ortam ve çok daha ekonomik ücretlerle tatil yapabilirler. 

Bodrum Ortakent Çok Arananlar

Bodrum Ortakent Denize Sıfır Oteller    Bodrum Ortakent 2 Yıldızlı Oteller    Bodrum Ortakent Bir Gecelik Oteller    Bodrum Ortakent Tam Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Bodrum Ortakent Yarım Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Bodrum Ortakent Oda Kahvaltılı Oteller    Bodrum Ortakent Sadece Oda Hizmeti Veren Oteller    Bodrum Ortakent Özel Plajlı Oteller    Bodrum Ortakent Erken Rezervasyon    Bodrum Ortakent Lüks Oteller    Bodrum Ortakent Alternatif Tatil Otelleri    Bodrum Ortakent Balayı Otelleri    Bodrum Ortakent Aquaparklı Oteller    Bodrum Ortakent Bahçe Katı Olan Oteller    Bodrum Ortakent Çocuk Havuzlu Oteller    Bodrum Ortakent Suit Odalı Oteller    Bodrum Ortakent 4 Yıldızlı Oteller    Bodrum Ortakent Deniz Manzaralı Oteller    Bodrum Ortakent Havuzlu Oteller    Bodrum Ortakent Merkezdeki Oteller    Bodrum Ortakent Kaplıcalar    Bodrum Ortakent Termal Oteller    Bodrum Ortakent İndirimli Oteller    Bodrum Ortakent 3 Yıldızlı Oteller    Bodrum Ortakent Dağ Otelleri    Bodrum Ortakent Yeni Oteller    Bodrum Ortakent Ucuz Oteller    Bodrum Ortakent Resort Oteller    Bodrum Ortakent Küçük Oteller    Bodrum Ortakent Muhafazakar Oteller    Bodrum Ortakent Her Şey Dahil Oteller    Bodrum Ortakent Otantik Oteller    Bodrum Ortakent Bungalow Oteller    Bodrum Ortakent Aile Otelleri    Bodrum Ortakent Tatil Otelleri    Bodrum Ortakent Apart    Bodrum Ortakent İslami Oteller    Bodrum Ortakent Butik Oteller    Bodrum Ortakent Hoteller    Bodrum Ortakent Otelleri    Bodrum Ortakent 5 Yıldızlı Oteller    Bodrum Ortakent Konferans Otelleri    Bodrum Ortakent Toplantı Salonlu Oteller    Bodrum Ortakent Pansiyonlar