Nerede : Ören - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 60 Oda 168 Yatak
Hizmet : 365 Gün Açık

Hotel Club Fiord isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ören Mahallesi Ayaklı Caddesi, Ören. Burhaniye ilçesinde bulunan Hotel Club Fiord, statüsünde hizmet vermektedir. Burhaniye turizm bölgesinde bulunan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe, Alakart Menü, Snack Bar, Bar, Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Hotel Club Fiord adlı tesiste Açık Yüzme Havuzu, Sahilde, Restoran, Restoran (alakart), 24 Saat Açık Resepsiyon, Klima, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Ahşap/Parke Zemin, Küvet, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Düz Ekran TV, TV, Balkon, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Masaj olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır. İlaveten Dart, Terlik, Minibar olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Hotel Club Fiord

statüsünde ki tesis, toplam 60 oda ve 178 yatak olarak belirtilmiştir. Hotel Club Fiord, Ören bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir.Hotel Club Fiord, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Hotel Club Fiord tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Hotel Club Fiord ve diğer Ören otelleri için daha kapsamlı Ören otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hotel Club Fiord tesisinin daha detaylı bilgilerine Hotel Club Fiord sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


HOTEL CLUB FİORD 2018 FİYATLARI

HOTEL CLUB FİORD detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 13

HOTEL CLUB FİORD HARİTADA YERİ


HOTEL CLUB FİORD YORUMLARI