Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Vişne Bahçe isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mah. Zubeyde Hanim Cad. No: 100 Erdek-balikesir.. Erdek ilçesinde bulunan Vişne Bahçe, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Vişne Bahçe adlı tesiste Denize Yakın, Bahçeli, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Vişne Bahçe

statüsünde ki tesisin kapasitesi 10 oda ve 24 yatak olarak belirtilmiştir. Vişne Bahçe, Erdek bölgesinde özel plajı olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 120 metredir. Vişne Bahçe, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 400 metre mesafededir. Vişne Bahçe tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 400 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel hizmet etmektedir.

Vişne Bahçe YORUMLARI