Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Nobel Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Ocaklar mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi 7.sk No:14. Erdek Ocaklar ilçesinde bulunan Nobel Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek Ocaklar ilçesinde bulunan diğer 75 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Gezgin, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Bisiklet Kiralama, Bahçeli, Canlı Müzik, Markete Yakın, Engelli Dostu gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır.

Nobel Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 17 oda ve 40 yatakdır. Nobel Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 200 metredir. Nobel Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 100 metre mesafededir. Nobel Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 11:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis bünyesinde 2 personel çalışmaktadır.

Nobel Pansiyon YORUMLARI