Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi :
Kapasite : 42 oda 5 SUİT 200 KİŞİ
Hizmet : YAZ_ KIŞ ACIK

Nergiz Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Sahil Caddesi, Ocaklar. Erdek ilçesinde yer alan Nergiz Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak belirtilmiştir.

Açık Yüzme Havuzu, Restoran, Restoran (büfe), Oda Servisi, 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Emanet Kasası, Günlük Gazeteler, Günlük Hizmetli Servisi, Wifi imkanları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Nergiz Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 47 oda ve 200 yatak olarak belirtilmiştir. Nergiz Otel, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir.Nergiz Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Nergiz Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

NERGİZ OTEL YORUMLARI