Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Meltem Aile Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi. Erdek ilçesinde bulunan Meltem Aile Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 74 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Meltem Aile Pansiyon adlı tesiste Engelli Dostu, Ses Yalıtımlı Odalar, Denize Yakın, Markete Yakın, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Çamaşır Makinası, Gardrop / Dolap, Duş, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Barbekü, Açık Havada Yemek Alanı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Deniz Manzaralı, Verandalı, Teras, Balkon, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Meltem Aile Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 5 oda ve 20 yatak olarak belirtilmiştir. Meltem Aile Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Meltem Aile Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 800 metre mesafededir. Meltem Aile Pansiyon tesisinde konaklarken evcil hayvanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Meltem Aile Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 800 metredir.

Meltem Aile Pansiyon YORUMLARI