Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Meltem Aile Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi. Erdek ilçesinde yer alan Meltem Aile Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 59 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Doğa olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Engelli Dostu, Ses Yalıtımlı Odalar, Denize Yakın, Markete Yakın, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Çamaşır Makinası, Gardrop / Dolap, Duş, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Barbekü, Açık Havada Yemek Alanı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Deniz Manzaralı, Verandalı, Teras, Balkon, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Wifi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Meltem Aile Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 5 oda ve 20 yatakdır. Meltem Aile Pansiyon, ErdekMeltem Aile Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 800 metre mesafededir. Meltem Aile Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 800 metredir.

Meltem Aile Pansiyon Yorumları