Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Meltem Aile Pansiyon isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Ocaklar mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi. Erdek ilçesinde yer alan Meltem Aile Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek ilçesinde yer alan diğer 75 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Deniz Bölgesi olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Engelli Dostu, Ses Yalıtımlı Odalar, Denize Yakın, Markete Yakın, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Çamaşır Makinası, Gardrop / Dolap, Duş, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Barbekü, Açık Havada Yemek Alanı, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Deniz Manzaralı, Verandalı, Teras, Balkon, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Meltem Aile Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 5 oda ve 20 yatakdır. Meltem Aile Pansiyon, Erdek bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 100 metredir. Meltem Aile Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 800 metre mesafededir. Meltem Aile Pansiyon da yapacağınız tatilinize evcil hayvanınızı da getirebilirsiniz. Meltem Aile Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 800 metredir.

Meltem Aile Pansiyon YORUMLARI