Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Deniz Pansiyon tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Sahil Caddesi. Erdek ilçesinde yer alan Deniz Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde yer alan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

24 Saat Açık Resepsiyon, Bilet Hizmeti, Bahçeli, Çocuk Oyun Alanı, Hediyelik Eşya Dükkanı, Özel Sigara İçilir Alan, Sigara İçilmeyen Odalar, Engelli Dostu, Ses Yalıtımlı Odalar, VIP Odalar, Kalorifer, Denize Yakın, Markete Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Vale Park Hizmeti, Bagaj Muhafazası, Emanet Kasası, Akşam Eğlencesi, Gece Kulübü/DJ, Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Deniz Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 4 oda ve 50 yatakdır. Deniz Pansiyon, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir.Deniz Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Deniz Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 12:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 100 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel bulunmaktadır.

Deniz Pansiyon YORUMLARI