Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Deniz Pansiyon Erdek tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Sahil Caddesi. Erdek ilçesinde bulunan Deniz Pansiyon Erdek, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 59 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Deniz Pansiyon Erdek adlı tesiste 24 Saat Açık Resepsiyon, Bilet Hizmeti, Bahçeli, Çocuk Oyun Alanı, Hediyelik Eşya Dükkanı, Özel Sigara İçilir Alan, Sigara İçilmeyen Odalar, Engelli Dostu, Ses Yalıtımlı Odalar, VIP Odalar, Kalorifer, Denize Yakın, Markete Yakın, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Vale Park Hizmeti, Bagaj Muhafazası, Emanet Kasası, Akşam Eğlencesi, Gece Kulübü/DJ, Çamaşır Yıkama olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Deniz Pansiyon Erdek

Pansiyon statüsünde ki tesisin kapasitesi 4 oda ve 50 yatakdır. Deniz Pansiyon Erdek, ErdekDeniz Pansiyon Erdek, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Deniz Pansiyon Erdek tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 12:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 100 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Deniz Pansiyon Erdek Yorumları