Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite :
Hizmet :

Çam Apart Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:131. Erdek ilçesinde bulunan Çam Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 59 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Doğa olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Denize Yakın, Banyo, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Çam Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 15 oda ve 60 yatak olarak belirtilmiştir. Çam Apart Otel, ErdekÇam Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 1000 metre mesafededir. Çam Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 1000 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel çalışmaktadır.

Çam Apart Otel Yorumları