Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite :
Hizmet :

Çam Apart Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:131. Erdek ilçesinde bulunan Çam Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Gezgin, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Çam Apart Otel adlı tesiste Denize Yakın, Banyo, Tuvalet, Yemek Masası, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Çam Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam 15 oda ve 60 yatak olarak belirtilmiştir. Çam Apart Otel, Erdek bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 200 metredir. Çam Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 1000 metre mesafededir. Çam Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1000 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel hizmet etmektedir.

Çam Apart Otel YORUMLARI