Nerede : Erdek - Ocaklar
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite :
Hizmet :

Beyza Apart isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Ocaklar bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Ocaklar Mahallesi İnönü Caddesi No 126 A. Erdek ilçesinde bulunan Beyza Apart, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Erdek turizm bölgesinde bulunan diğer 75 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi, Balayı, Şehir Merkezi, Gezgin, Muhafazakar, Deniz Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak tanımlanmıştır.

Beyza Apart adlı tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Havuzlu, Açık Yüzme Havuzu, Bahçeli, Güneşlenme Terası, Markete Yakın, Gardrop / Dolap, Oturma Alanı, Banyo, Duş, Tuvalet, Yemek Masası, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Balkon, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Barbekü Olanağı olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Beyza Apart

Apart Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 25 oda ve 50 yatak olarak belirtilmiştir. Beyza Apart, Erdek bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Beyza Apart, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 700 metre mesafededir. Beyza Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 12:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 700 metredir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır. Tesis bünyesinde 1 personel bulunmaktadır.

APARTIMIZ

Apartımız
Apartımız
Apartımız ve Havuz
Apartımız ve Havuz

APART ODALARIMIZ

1+1 Mutfaklı Apart Odamız
1+1 Mutfaklı Apart O..
1+1 Mutfaklı Apart Odamız
1+1 Mutfaklı Apart O..
1+1 Mutfaklı Apart Odamızın Banyosu
1+1 Mutfaklı Apart O..
Mutfaklı Apart Odamız
Mutfaklı Apart Odamız
Mutfaklı Apart Odamızın Banyosu
Mutfaklı Apart Odamı..
Mutfaklı Apart Odamızın Balkonundan Deniz Manzarası
Mutfaklı Apart Odamı..
Mutfaklı Apart Odamız
Mutfaklı Apart Odamız
Mutfaklı Apart Odamızın Banyosu
Mutfaklı Apart Odamı..

ONLINE REZERVASYON


BEYZA APART 2019 FİYATLARI

BEYZA APART detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 50 15

BEYZA APART HARİTADA YERİ


BEYZA APART YORUMLARI