Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Poseidon Butik Otel isimli turizm tesisi Çanakkale ilinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Mehmet Efendi Cd. No: 6 Küçükkuyu /. Ayvacık ilçesinde bulunan Poseidon Butik Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 84 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, İş, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Sırt Çantalı Gezgin olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Poseidon Butik Otel adlı tesiste Sahilde, Bisiklete Binme, Bisiklet Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Tesis Geneli Sigara Yasaktır, Sigara İçilmeyen Odalar, Klima gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Balık Tutma olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Poseidon Butik Otel

statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 18 yatak olarak belirtilmiştir. Poseidon Butik Otel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 50 metredir. Poseidon Butik Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 20 metre mesafededir. Poseidon Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 300 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50000 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Poseidon Butik Otel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha kapsamlı Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Poseidon Butik Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Poseidon Butik Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

BUTİK OTELİMİZ

Terasımız
Terasımız
Deniz Manzaramız
Deniz Manzaramız

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Banyo ve Lavabo
Banyo ve Lavabo

ONLINE REZERVASYON


POSEİDON BUTİK OTEL 2018 FİYATLARI

POSEİDON BUTİK OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 41 01

POSEİDON BUTİK OTEL HARİTADA YERİ


POSEİDON BUTİK OTEL YORUMLARI