Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda, 18 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Poseidon Butik Otel tesisi Çanakkale ilinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Mahallesi Mehmet Efendi Cad. No: 6. Ayvacık ilçesinde bulunan Poseidon Butik Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 70 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları KaraVan Otopak, Şehir Merkezi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Poseidon Butik Otel adlı tesiste Bisiklet Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Sigara İçilmeyen Odalar, Wifi, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Periyodik kapalı alan dezenfektesi, Girişte Ateşölçer gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Poseidon Butik Otel

statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 18 yatak olarak belirtilmiştir. Poseidon Butik Otel, KüçükkuyuPoseidon Butik Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 20 metre mesafededir. Poseidon Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 300 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50000 metredir. Tesis bünyesinde 4 personel hizmet etmektedir.

Poseidon Butik Otel Yorumları