Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 Oda, 8 Bungalow
Hizmet : 01 Haziran 01 Aralık

Özlem Motel tesisi Çanakkale ilinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Çanakkale Asfaltı Üzeri Mıhlı Mevkii, Küçükkuyu. Ayvacık ilçesinde bulunan Özlem Motel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 84 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj / Deniz Kıyısı, Şehir Merkezi, Kayak olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Özlem Motel adlı tesiste Sahilde, Restoran, Bahçeli, Teras, Çocuk Oyun Alanı, Klima, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Teras, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Günlük Hizmetli Servisi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Özlem Motel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 28 oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Özlem Motel, Küçükkuyu bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Özlem Motel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Özlem Motel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50 metredir.

Özlem Motel ve diğer Küçükkuyu otelleri için daha detaylı Küçükkuyu otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Özlem Motel tesisinin daha detaylı bilgilerine Özlem Motel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


ÖZLEM MOTEL 2018 FİYATLARI

ÖZLEM MOTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 40 48

ÖZLEM MOTEL HARİTADA YERİ


ÖZLEM MOTEL YORUMLARI