Nerede : Küçükkuyu - Mıhlı
Otel Tipi :
Kapasite : 20 Oda, 8 Bungalow
Hizmet : 01 Haziran 01 Aralık

Özlem Motel Montenegro isimli turizm tesisi Çanakkale ilinde ve Mıhlı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Çanakkale Asfaltı Üzeri Mıhlı Mevkii. Ayvacık ilçesinde bulunan Özlem Motel Montenegro, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 70 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Özlem Motel Montenegro adlı tesiste Restoran, Bahçeli, Teras, Çocuk Oyun Alanı, Klimalı, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Duş, Tuvalet, TV, Yemek Alanı, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Wifi, Denize Sıfır, İskele, Ücretsiz Şezlong, Plaj Kenarında gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Günlük Hizmetli Servisi olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Özlem Motel Montenegro

statüsünde ki tesis, toplam 28 oda ve 100 yatak olarak belirtilmiştir. Özlem Motel Montenegro, KüçükkuyuÖzlem Motel Montenegro, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Özlem Motel Montenegro tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 1000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 50 metredir.

İskelemiz
İskelemiz

Online Rezervasyon


Özlem Motel Montenegro 2024 Fiyatları

Özlem Motel Montenegro detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (850) 532 40 59

Özlem Motel Montenegro Haritada Yeri


Özlem Motel Montenegro Yorumları