Nerede : Küçükkuyu - Mıhlı
Otel Tipi : Tatil köyü
Kapasite :
Hizmet :

Koç Tatil Köyü isimli tesis Çanakkale bölgesinde ve Mıhlı mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: . Ayvacık ilçesinde yer alan Koç Tatil Köyü, Tatil Köyü statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık ilçesinde yer alan diğer 70 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesiste Plaj Servisi, Denize Sıfır, Engelli Dostu, Özel Plaj, Wifi, Kum Plaj, İskele, Ücretsiz Şezlong, Plaj Kenarında gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Açık Yüzme Havuzu (Sezonluk) olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Koç Tatil Köyü

Tatil Köyü statüsünde ki tesis, toplam 50 oda ve 147 yatak olarak belirtilmiştir. Koç Tatil Köyü, KüçükkuyuKoç Tatil Köyü, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2500 metre mesafededir. Koç Tatil Köyü tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 3000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 35000 metredir.

Koç Tatil Köyü Yorumları