Nerede : Küçükkuyu - Assos
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Gulet Tiny House Hotel isimli tesis Çanakkale bölgesinde ve Assos mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Yeşilyurt İskelesi Sahil Assos Yolu No:2. Küçükkuyu ilçesinde yer alan Gulet Tiny House Hotel, statüsünde hizmet vermektedir. Küçükkuyu ilçesinde yer alan diğer 71 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant, Balık Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Denize Sıfır, Dağ Eteğinde, Plaj Kenarında, Deniz Kenarı, Ücretsiz Şezlong, Özel Plaj, Denize Yakın, İskele, Plaj Servisi, Restoran, Restoran (alakart), Bar, Bahçeli, Güneşlenme Terası, Wifi, Isıtma, Klimalı, Banyo, Duş, Tuvalet, Bahçe Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Gulet Tiny House Hotel

statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Gulet Tiny House Hotel, KüçükkuyuGulet Tiny House Hotel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 1500 metre mesafededir. Gulet Tiny House Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 2500 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 45000 metredir. Tesis bünyesinde 6 personel bulunmaktadır.

Gulet Tiny House Hotel Yorumları