Nerede : Küçükkuyu - Mıhlı
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 20 Oda 60 Yatak
Hizmet : 365 gün

Çanakkale, Ayvacık, Küçükkuyu’da bulunan Eraslan Motel,  Mıhlı Mevkisi’nde, denize sıfır bir konumda yer alıyor.

60 yatak kapasiteli, toplamda 20 adet olan 3 kişilik odalarda, balkon, klima, televizyon, duş, kablosuz internet bağlantısı ve 24 saat sıcak su mevcut.

Ege Denizi’ne sıfır konumda yer alan Eraslan Motel, dağ ve deniz manzaralı bir terasa, bahçede mangal imkanına ve mescide sahip. Ek olarak 0 - 6 yaş arası çocuklarda konaklama ücretsiz.

Yarım pansiyon olarak hizmet veren motel, açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediyor.

Ege Denizi’nde serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bölgeye has zeytinyağlıları ve deniz ürünlerini tadabilir, bol oksijenli Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri ve doğa sporları yapabilir, Assos Antik Kentini, Behramkale, Adatepe ve Yeşilyurt köylerini ziyaret edebilirsiniz.

Eraslan Motel Filiz'in Yeri tesisi Çanakkale bölgesinde ve Mıhlı mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Mıhlı Mah. Akgün Albayrak Cad. 124/a. Ayvacık ilçesinde yer alan Eraslan Motel Filiz'in Yeri, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık ilçesinde yer alan diğer 70 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Eraslan Motel Filiz'in Yeri

Motel statüsünde ki tesisin kapasitesi 20 oda ve 60 yatak olarak belirtilmiştir. Eraslan Motel Filiz'in Yeri, KüçükkuyuEraslan Motel Filiz'in Yeri, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 3000 metre mesafededir. Eraslan Motel Filiz'in Yeri tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Eraslan Motel Filiz'in Yeri Yorumları